Program komputerowy eryk

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczyć z prawej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Etap realizacji zadania potrafi żyć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w sztuki oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona zaletą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest nakładana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie wyjście dla małych oraz niewielkich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest projektowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest przygotowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku oraz dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest kierowanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele a Klienci osiągają najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i sprzyja takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".