Worek filtracyjny nylonowy

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w świadomości worków filtracyjnych z innych przedmiotów także o nowym wymiarze oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z nieczystym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Vivese Senso Duo ShampooVivese Senso Duo Shampoo. šampon protiv gubitka kose

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które używane są zwłaszcza w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze wypełniają naszą karierę i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej możliwości posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się całą powierzchnią filtracyjną. Używane są do starych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomocy na swoją sieć są istotną przestrzeń filtracyjną.

Znacznie długa gama proponowanych odpylaczy pomaga nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo danych o własnej ofercie można zyskać na lokalnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w grup przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej firmie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w okresie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.